Yhteystiedot

HEIMON KALA OY

Käräjämäentie 6
14300 Renko
Puh. +358 (0)3 644 840

ASIAKAS- KULUTTAJAPALVELU

Puh. +358 (0)3 644 840
asiakaspalvelu@heimonkala.fi

Jarkko Alho

Toimitusjohtaja
Gsm +358 (0)50 521 4056
jarkko.alho@heimonkala.fi

Kimmo Backman

Tuoteryhmä- ja markkinointijohtaja
Gsm +358 (0)40 594 1504
kimmo.backman@heimonkala.fi

Timo Laukkonen

Myyntijohtaja
Gsm +358 (0)40 777 3567
timo.laukkonen@heimonkala.fi

Jarmo Niskanen

Ostojohtaja
Gsm +358 (0)40 527 1328
jarmo.niskanen@heimonkala.fi

Seppo Kuronen

Logistikko
Gsm +358 (0)440 996 254
Suora +358 (0)3 644 8413
seppo.kuronen@heimonkala.fi

Mervi Flyktman

Tavaravirtakoordinaattori
Gsm +358 (0)40 747 7216
Suora +358 (0)3 644 8434
mervi.flyktman@heimonkala.fi

Risto Parkkila

Laskenta-asiantuntija
Gsm +358 (0)40 708 5999
risto.parkkila@heimonkala.fi

Olli-Pekka Kinnunen

Avainasiakaspäällikkö
Food Service | HoReCa | Teollisuus
Gsm +358 (0)50 367 3167
o-p.kinnunen@heimonkala.fi

Jenni Lehtonen

Myyntineuvottelija
Suora +358 (0)3 644 8417
jenni.lehtonen@heimonkala.fi

Tiia-Maria Kesti

Myyntineuvottelija
Suora +358 (0)3 644 8416
tiia-maria.kesti@heimonkala.fi

Pasi Tuominen

Myyntineuvottelija
Suora +358 (0)3 644 8418
pasi.tuominen@heimonkala.fi

Marko Knuutinen

Tuotepäällikkö/ICT
Gsm +358 (0)44 306 4754
Suora +358 (0)3 644 8419
marko.knuutinen@heimonkala.fi

Ari-Pekka Peltovirta

Tuotantopäällikkö
Gsm +358 (0)40 718 1990
ari-pekka.peltovirta@heimonkala.fi

Mikael Elfving

Laatu- ja kehityspäällikkö
Gsm +358 (0)50 431 8121
mikael.elfving@heimonkala.fi

Heli Haulivuori

Laatuvastaava
Suora +358 (0)3 644 8421
heli.haulivuori@heimonkala.fi

Annika Salmenaho

Talous- , palkka- ja henkilöstöhallinto
Gsm +358 (0)50 499 4852
Suora +358 (0)3 644 8427
annika.salmenaho@heimonkala.fi

Päivi Mäntynen

Osto- ja myyntireskontra | kirjanpito | laskutus
Gsm +358 (0)400 624 241
Suora +358 (0)3 644 8428
paivi.mantynen@heimonkala.fi

LASKUTUS

Heimon Kala Oy
Y-tunnus: 0426956-8
VAT: FI04269568
Käräjämäentie 6, 14300
14300 Renko

Verkkolaskuosoite: 003704269568
Operaattoritunnus: 003701011385
Operaattori: TietoEVRY Oyj

laskut@heimonkala.fi


Heimon Kala Oy Kokkola

Jänismaantien 1, 67800 Kokkola
+358 (0)6 824 5500

Tuotanto ja varasto

Päivystys
Puh. +358 (0)50 354 4846
tuotanto@heimonkala.fi


Heimon Kala Oy Mossala

Houtskarintie 1998, 21770 Mossala

 

Harri Urponen

Laitospäällikkö
Gsm +358 (0)400 555448
harri.urponen@heimonkala.fi

Andre Jaanimägi

Gsm +358 (0)44 542 5300
andre.jaanimagi@heimonkala.fi

To Top